26 listopada 2017

W piątek 24 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Bardzo miłą niespodzianką były odwiedziny samego Kubusia Puchatka. Misia Święto mamy dziś, więc nie mogło zabraknąć tortu .A dla chętnych dzieci słodkiego przytulenia. Każda grupa stanowiła osobną drużynę, której zawodnicy startowali w wybranych konkurencjach. Było smakowanie miodku, układanie sylwetki misia z figur geometrycznych, taniec oraz misiowa zabawa z chustą Klanzy. W rozgrywkach zwyciężyli ...wszyscy i otrzymali na pamiątkę misiowe medale.