Jesteś tutaj: Start / Grupy przedszkolne / GRUPA II

GRUPA II

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Mikołajkowa zabawa

Mikołajkowa zabawa

6 grudnia z samego rana dla wszystkich dzieci odbyły się mikołajkowe zabawy. Wspólne rozgrywki, konkursy, potyczki wywołały uśmiech na twarzach wszystkich przedszkolaków.

7 stycznia 2018
Przejdź do - Spotkanie z górnikiem

Spotkanie z górnikiem

4 grudnia nasze Przedszkole odwiedził górnik. Dzieci  dowiedziały się jak ciężka i odpowiedzialna jest praca górnika. Galowy mundur górnika z czapką i pióropuszem bardzo się przedszkolakom podobał. Dzieci mogły obejrzeć  album ze zdjęciami kopalni i górników w niej pracujących.

Na koniec spotkania było wspólne zdjęcie oraz życzenia dla gościa z okazji Dnia Górnika. Pan Mariusz podarował nam śliczne bombki przedstawiające górnika, które od razu przyozdobiły choinkę w holu placówki.

Bardzo dziękujemy Panu Mariuszowi Grzywie za poświęcony czas , rzetelne przygotowanie i miłą wizytę .

7 stycznia 2018
Przejdź do - Spotkanie z pielegniarką

Spotkanie z pielegniarką

Pod koniec listopada odbyło się spotkanie z  panią pielęgniarką Katarzyną Woźniak- Rychlicką .Dzieci przywitały zaproszonego gościa i ze skupieniem i wielką uwaga słuchały jak pani opowiadała o swojej pracy  pielęgniarki. Pani Kasia zaprezentowała dzieciom rekwizyty potrzebne lekarzowi i pielęgniarce w codziennej pracy  i wyjaśniła do czego służą.Omówiła piramidę zdrowego żywienia, zwróciłą uwagę na szkodliwość niektórych produktów .Pokazała jak właściwie myć zęby aby były zdrowe oraz pozwoliła każdemu dziecku posłuchać bicia własnego serduszka za pomocą stetoskopu.  Na zakończenie dzieci zrobiły sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie i podziękowały  za ciekawe spotkanie  wręczając własnoręcznie wykonany obrazek przedstawiający pielęgniarkę.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Katarzynie Woźniak-Rychlickiej za poświęcony czas, zaangażowanie oraz miłą wizytę w naszym Przedszkolu.

7 stycznia 2018