Jesteś tutaj: Start / Dla Rodziców

Uwaga Rodzicu!

• Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Zapraszamy do przedszkola wszystkie przedszkolaki.
  • Potrzebne będą: kapcie na zmianę, ubranka na przebranie oraz dobry humor.
  • Przyprowadzamy dzieci zdrowe do godz. 8.00!
  • Pomóż dziecku przebrać się, nie wyręczaj go.
  • Dopilnuj aby dziecko skorzystało z toalety, umyło ręce.
  • Dziecko zaprowadź do sali i powierz opiece nauczyciela.
  • Odbierz dziecko nie wcześniej niż o 13.00 .
  • Pracownicy obsługi nie udzielają informacji o dziecku. Potrzebujesz informacji, zapytaj nauczyciela.

Zapraszamy do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Złotoryi

„W NASZYM PRZEDSZKOLU FAJNIE JEST”

Przedszkole Miejskie nr 1 w Złotoryi

zaprasza dzieci w wieku 3-6-lat

Drogi Rodzicu, jeśli zastanawiasz się, do którego przedszkola zapisać swoje dziecko, wybierz nasze – Przedszkole Miejskie nr 1 w Złotoryi przy Staszica 10. Przyjmujemy dzieci w wieku 3-6 lat, a nawet młodsze, jeśli tylko posiadamy wolne miejsca. Jesteśmy małym, kameralnym 3-oddziałowym, ale najlepszym w mieście przedszkolem publicznym.

U nas dzieci nigdy się nie nudzą. Oferujemy szeroką gamę aktywności dziecięcej. W swojej ofercie proponujemy:

- zajęcia z języka angielskiego,

- zajęcia z gimnastyki korekcyjnej,

- wspaniałe zajęcia taneczne,

- zajęcia rytmiczno-umuzykalniające,

- teatrzyki i koncerty umuzykalniające,

- liczne imprezy integracyjne i uroczystości przedszkolne,

- wycieczki edukacyjne i zabawowe,

- liczne konkursy, quizy, rajdy tropiące, zabawy plenerowe,

- zajęcia otwarte dla rodziców.

- przygotowanie super-przedszkolaków do podjęcia nauki w szkole.

Od nowego roku szkolnego wprowadzamy:

- cykliczne zajęcia z logorytmiki ( zabawy słowem, rytmem i dźwiękiem),

- zajęcia z programowania i kodowania  ( zabawy uczące logicznego myślenia, koncentracji uwagi i  doskonalące orientację),

- interaktywne zabawy i gry podłogowe ( doskonalące sprawność, zwinność, szybką reakcję na sygnały, współpracę w zabawie).

Nasze przedszkole wyróżnia spośród innych:

- domowa, przyjazna atmosfera,

- bardzo szeroki wachlarz ofertowy zajęć dla dzieci na bardzo wysokim poziomie,

- integracja pomiędzy dziećmi i rodzicami,

- parking tylko dla rodziców,

- najlepsze domowe posiłki dla dzieci w mieście (zdrowe, urozmaicone, bogate w owoce i warzywa, przygotowywane na miejscu),

- zajęcia dodatkowe dla wszystkich dzieci.

Jeśli nie przekonały Cię, Drogi Rodzicu, nasze argumenty, zajrzyj do nas, do naszego przedszkola „Złotych Skrzatów” lub odwiedź nas na naszej stronie internetowej

www: przedszkole1.zlotoryja.pl lub na facebooku.

Wybierz nas! Twoim dzieckiem się zaopiekujemy, zatroszczymy o jego dobre samopoczucie, wybawimy i wyedukujemy.

19 marca 2018

Organizacja pracy w okresie wakacyjnym

U W A G A   R O D Z I C E !

W miesiącu lipcu 2023 r. ( od 01 do 31.07.2023 r.) przedszkole nasze pełni dyżur wakacyjny. Zorganizowane będą dla dzieci grupy mieszane  z dziećmi z innych placówek tj. Przedszkola Miejskiego nr 2 przy ul Letniej i ul Górniczej.

Przerwa wakacyjna w miesiącu sierpniu 2023 r. (od 01 do 31.08.2023 r.). Dyżur pełni Przedszkole Miejskie nr 2 przy ul. Letniej i przy ul. Górniczej.

Od 29 maja 2023 r. można zapisywać dzieci na wakacje do wybranych placówek. Listy znajdują się w księgowości.

19 maja 2019