GRUPA III

Dzień Chłopaka

Dnia 30.09.2016r. obchodziliśmy Dzień Chłopaka . Dzień ten upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze. Z racji święta, wszyscy chłopcy byli dzisiaj wyróżnieni, dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia. Każdy chłopczyk otrzymał mały upominek. Cały dzień upłynął dzieciom na tańcach, śpiewie i zabawach.

Przejdź do - Spotkanie z Panią Policjantką

Spotkanie z Panią Policjantką

Nasze  przedszkole odwiedziła policjantka,rzeczniczka prasowa  Komendy  Powiatowej Policji w Złotoryi .W ciekawy sposób poinformowała dzieci o tym, jak bezpiecznie bawić się, poruszać i zachowywać w sytuacjach, które zagrażają naszemu bezpieczeństwu. Dzieci zadawały mnóstwo pytań, na które zaproszony gość chętnie odpowiadał.

Robimy kompoty

W październiku starszacy  zabrali się za robienie kompotów z kupionych owoców: jabłek, gruszek i śliwek. Na samym początku dzieci oczywiście umyły owoce, następnie panie obrały owoce, a dzieci pokroiły je na kawałki. Wszystkie składniki zostały wrzucone do słoików i zalane wodą z cukrem.  Panie kucharki zagotowały nam słoiki.Kompoty będą w sam raz na zimę.