DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2023

17 lutego 2023

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był bardzo wesoły, obfitował w wiele zabaw, konkurencji z elementem współzawodnictwa oraz wspólnych śpiewanek. Maluchy swiętowały ten dzień razem z przedszkolakami z innych grup. Każdy przyniusł tego dnia do przedszkola swojego ulubionego misia. Dzieci poznały historię pluszowego misia, misiowych bochaterów różnych bajek dla dzieci oraz rozmaite gatunki niedźwiedzi. Zabawę urozmaicały konkursy w lizaniu miodu z talerzyka, dmuchaniu urodzinowego balonika oraz prezentacja swojego misia na czerwonym dywanie. Na zakończenie przedszkolaki zlożyły przyrzeczenie- przyjaciela misia i otrzymały pamiątkowe odznaki oraz dyplomy. Były też misiowe słodkości oraz konstruowanie misia z kolorowych kółek różnej wielkości. Maluchy lubią zabawy, zwłaszcza te integrujące całą społeczność przedszkolną, więc następnej okazji już wyczekują.