DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2022

21 lutego 2022

Dla Ciebie Babciu, dla Ciebie Dziadku

Babcia i Dziadek to wielki skarb dla wnuków – wiedzą to dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Złotoryi. Za czas, które dziadkowie poświęcają, za zrozumienie dziecięcych rozterek, za przepyszne obiadki, za wspólne gry i zabawy, a przede wszystkim za bezgraniczną miłość przedszkolaki podziękowały pięknymi występami, z okazji ich święta. Dzieci pięknie recytowały, śpiewały piosenki, tańczyły, odpowiadały na pytania reportera Kacpra i śpiewały piosenki, a wszystko uwieczniły panie nauczycielki i udostępniły do oglądania. Przedszkolaki własnoręcznie przygotowały także  przepiękne niespodzianki – upominki. Grupa najstarsza, korzystając z okazji, odkodowała dla Dziadków przepiękne serce.