Informacja Marszałka Województwa Dolnośląskiego nt. listy ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży dla województwa dolnośląskiego

28 maja 2021

Od poczta@kuratorium.wroclaw.pl w dniu 2021-05-26 13:52

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

ponownie zwracamy się do Państwa z prośbą o upowszechnienie informacji Marszałka Województwa Dolnośląskiego nt. listy ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży dla województwa dolnośląskiego. W dniu dzisiejszym powyższa informacja ponownie została opublikowana na stronach Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, ze zaktualizowaną listą ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży dla województwa dolnośląskiego. Prosimy wszystkich Państwa o rozpropagowanie powyższej informacji wśród pedagogów, rodziców, uczniów i wszystkich zainteresowanych.