Aktualności/ Ogłoszenia

UWAGA RODZICE - ROZPOCZYNAMY ROK SZKOLNY 2021/2022

Uwaga Rodzicu!

• Rozpoczynamy nowy rok szkolny. W środę 01 września 2021 r. zapraszamy do przedszkola wszystkie przedszkolaki.
  • Potrzebne będą: kapcie na zmianę, ubranka na przebranie oraz dobry humor.
  • Przyprowadzamy dzieci zdrowe do godz. 8.00!
  • Dziecko nowe wprowadź do przedszkola i powierz opiece nauczyciela.
  • Dzieci z ubiegłego roku wchodzą do przedszkola bez rodzica, po uprzednim dzwonku przy drzwiach i pojawieniu się pracownika przedszkola.
  • Odbierz dziecko nie wcześniej niż o 13.00 z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
  • Wchodzisz, załóż maskę, zdezynfekuj ręce, trzymaj dystans !
  • Jedno dziecko, jeden rodzic;
  • Nie musisz, nie wchodź na teren przedszkola!
  • Pracownicy obsługi nie udzielają informacji o dziecku. Potrzebujesz informacji, zapytaj nauczyciela.
31 sierpnia 2021
Przejdź do - ZŁOTORYJSKI BUDŻET OBYWATELSKI

ZŁOTORYJSKI BUDŻET OBYWATELSKI

Kochani Rodzice, Przyjaciele, Znajomi Przedszkola Miejskiego nr 1 w Złotoryi !

Zwracamy się do Was z prośbą o zagłosowanie na projekt nr 1 ZŁOTORYJSKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO. Projekt dotyczy zagospodarowania nieużytkowanej działki na dodatkowy parking samochodowy przy naszym przedszkolu. Jest on nam bardzo potrzebny z uwagi na zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i swobody parkującym pojazdy rodzicom.

Głosowanie  elektroniczne odbywa się za pośrednictwem strony https://zlotoryja.budzet-obywatelski.org/

Mogą w nim uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Złotoryi, nawet nieletni za zgodą rodziców.

Bardzo liczymy na Państwa głosy, za które z góry dziękujemy.

10 czerwca 2021

"Szałowy Dzień Dziecka"

Pomimo trwającej pandemii zorganizowaliśmy Dzień Dziecka pełen zabaw, pląsów, tańców i konkursów. Od samego rana świeciło słonko, a dzień zapowiadał wiele atrakcji  i niespodzianek . Wszystkie dzieci zgromadziły się w ogrodzie przedszkolnym, aby wspólnie bawić się i świętować. Pani Dominika porwała dzieci do tańca przy dźwiękach ulubionej, płynącej z głośników muzyki. Dzieci chętnie odtańczyły taniec  pszczółki, taniec rekina oraz wygibasowy taniec króla Juliana. Nauczycielki Karolina i Ola przygotowały wiele sportowych konkurencji i zabaw ruchowych. W przeciąganiu liny bezkonkurencyjne były "Eko Skrzaty". Pokonywanie tunelu najsprytniej wychodziło "Skarbusiom", zaś  "Leśne Skrzaty" najlepsze okazały się w slalomie. Zabawom i śmiechom nie było końca. Zabawy z chustą Klanzy wyzwoliły u dzieci wiele niesamowitych emocji, a współdziałanie w nich bardzo zbliżyło i zintegrowało wszystkie "Złote Skrzaty". Dzieci chętnii pozowały w pamiątkowej i niecodziennej sesji fotogeraficznej.

Wielką atrakcją okazały się bańki mydlane w niezliczonych ilościach, które niczym szarańcza opanowały nasze podwórko. Uroczystość dopełniła kolorowa i słodziutka wata cukrowa, kręcona przez Panią Iwonkę. Wózek z watą był oblegany przez spragnione słodkości przedszkolaki. Natomiast Pani Agnieszka zaserwowała dzieciom smaczne lody dla ochlody. Całości dopełnuli rodzice przygotowując kosmczny poczęstunek.

10 czerwca 2021